АВТОМОБІЛЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Ви можете зателефонувати нам і наш менеджер Вас проконсультує

+38 (068) 296 14 41

Також Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок

Купівля електромобіля – краще рішення

Бажаєте купити автомобіль, проте нова машина має невиправдано високу ціну? Рекомендуємо віддати перевагу електромобілю. Інтерес до даних авто зростає в українців щодня. Яким же чином стати власником такого автомобіля? Сучасний автомобільний ринок України не дуже насичений ектромобілямі. Оскільки попит великий, купити електрокар за адекватною ціною досить не просто.

Наша компанія в Харкові ECalifornia Cars займається продажем уживаних електромобілів. Кожен електрокар проходить якісну підготовку перед продажем. Отже, машини перебувають у відмінному стані і прослужать багато років.

Досвідчені фахівці компанії допоможуть вибрати авто, грунтуючись на запитах покупців. Ціни на електромобіль будуть залежати від різних факторів. Наприклад, бите авто з США буде коштувати дешевше інших варіантів. У будь-якому випадку, вартість авто з пробігом буде значно нижче, ніж нової машини.

Електрокар купити радимо тим людям, які не бажають переплачувати, купуючи транспортний засіб.
Більшість електромобілів на ринку України – це б / у екомобілі з Америки. Клієнти часто задаються питанням, чому ж такий транспорт не везе з Європи. Все дуже просто. Незважаючи на те, що з США авто доставляються довше за часом, вони виходять за ціною на 30% дешевше європейських машин.

Сучасний світ вже прийшов до висновку, що покупка уживаного автомобіля вийде за вартістю набагато дешевше нового. При цьому, якість транспортного засобу не особливо зміниться. Це пов’язано з тим, що європейці користуються машинами, в середньому, близько 3 років. По суті, електромобілі залишаються майже новими.

Фахівці рекомендують купувати старі транспортні засоби, вік яких не перевищує 5 років. Однак, слід звернути увагу на те, що цей показник дуже умовний.

Замовити якісний електромобіль

Компанія ECalifornia Cars доставить для Вас бажаний електрокар з США за вигідною вартості. Перш за все, покупцеві необхідно визначитися з критеріями вибору автомобіля, такими, як:

тест драйв авто у наявності кредитування